1. Pomysł
Najpierw pojawia się pomysł na naszą kuchnię.

Wszystko zaczyna się od tradycyjnej kartki papieru na której powoli pojawia się kontur ścian i wstępny projekt zabudowy. Na tym etapie staramy się jak najwięcej dowiedzieć o wymaganiach i oczekiwaniach przyszłych użytkowników, preferencji funkcjonalnych i estetycznych. Bazując na doświadczeniu odpowiadamy na wszelkie pytania i podpowiadamy najbardziej optymalne rozwiązania. 

 

2. Projekt
Zapraszamy do nas z wymiarami pomieszczenia.

To jest nasz czas, nasza praca, kreatywne kłótnie i pomysły. Wszystko po to aby każdy projekt był niepowtarzalny, ale funkcjonalny, Kuchnia ma zachwycać wyglądem jednocześnie zapewniając prawidłowy układ konstrukcyjny. Każde pomieszczenie jest inne, ma różne wymiary, wysokość, układ okien i drzwi, stanowi to ramę dla obrazu wnętrza dostosowanego przede wszystkim do potrzeb i oczekiwań przyszłych  użytkowników.

 

3. Wizualizacja
Po raz pierwszy widzimy umeblowaną kuchnię.

Nareszcie możemy pokazać jak będzie wasza kuchnia wyglądała. Projekt i wizualizacie sprawiają, że już nie musimy sobie wyobrażać, ale możemy ją zobaczyć. Teraz o wiele łatwiej jest wprowadzić modyfikacje, poprzestawiać wirtualne meble i przemalowywać ściany. Pomagamy dobrać odpowiednie materiały i produkty, pokazujemy próbki, zmieniamy układ oświetlenia, dobieramy terakotę. Tworzymy wersje alternatywne i zastanawiamy się które ustawienie będzie najbardziej odpowiednie.

 

4. Zamówienie
Wybieramy kuchnię naszych marzeń.

Pora na nudne ale konieczne formalności a także pierwsze odwiedziny naszej ekipy montażowej w Waszej kuchni. Musimy dokładnie wszystko zmierzyć, sprawdzić podłączenia i przygotować się aby montaż przebiegł sprawnie. To jest też pora na ostatnie poprawki, po akceptacji zaczynamy produkcję mebli.

 

5. Montaż
Meble wprowadzają się do nowego domu.

Na kolejną wizytę nie wybieramy się już z pustymi rękami. Mamy do wniesienia dużo paczek i trochę naszego sprzętu by po paru godzinach zmienić wirtualny projekt w prawdziwą kuchnię. Ustawiamy szafki w równym rządku, montujemy blaty i wstawiamy sprzęt AGD, regulujemy zawiasy i sprawdzamy czy wszystko jest dokładnie takie jak ma być. Na koniec sprzątamy i uciekamy abyście mogli po raz pierwszy wypić herbatę w swojej nowej kuchni.

 

6. Regulacja
Ostatnie poprawki

Po zakończeniu montażu nadal jesteśmy do dyspozycji, rozwiewamy wątpliwości, odpowiadamy na pytania, podpowiadamy jak pielęgnować nasze meble aby długo służyły, jeżeli zachodzi potrzeba, przyjeżdżamy jeszcze raz aby wykonać końcowe poprawki i regulacje i chętnie słuchamy jak się korzysta z naszych mebli.